Kastamonu İl Koordinatörlüğü

Daday, Araç, İhsangazi, Şenpazar ve Tosya İlçelerimizde Tanıtım ve Bilgilendirme Toplantıları Gerçekleşti


TKDK Kastamonu İl Koordinatörlüğü tarafından; Daday, Araç, İhsangazi, Şenpazar ve Tosya ilçelerinde ve Merkeze bağlı Hasköy'de ; 04- 22 Mart 2019 tarihleri arasında, IPARD II Programı Beşinci Başvuru Çağrı İlanı kapsamında bilgilendirme toplantıları düzenlendi. 

TKDK İl Koordinatörü Ahmet Kuyulu, Proje Başvuru Yönetimi Birim Amiri Derya Yavuz Salcı, Kıdemli Başvuru Kabul Uzmanı Yasemin Üstün ve Kontrat Uzmanı Özlem Delikkaya'nın sunum yaptığı  toplantılarda, 5. Başvuru Çağrı Döneminde destek verilecek, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar (101) ile Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile ilgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar (103) hakkında katılımcılara ayrıntılı bilgi verildi ve sorular cevaplandı.

TKDK Kastamonu İl Koordinatörlüğü olarak, hayvan yetiştiriciliği (büyükbaş, küçükbaş, kanatlı) ve tarımsal ürünlerin işlenmesi (süt, et, su ürünleri, sebze meyve) ile ilgili her türlü yatırım fikirleriniz için İl Koordinatörlüğümüze bekliyoruz.